ZlotyMotocyklowe.eu

ZlotyMotocyklowe.eu - Kalendarz Imprez MotocyklowychWitamy Wszystkich Motocyklistów oraz Organizatorów Imprez Motocyklowych na portalu informacyjno – dyskusyjnym ZlotyMotocyklowe.eu poświęconym imprezom motocyklowym !

Zachęcamy do samodzielnego i bezpłatnego dodawania zlotów motocyklowych i imprez poprzez zakładkę Dodaj Zlot.

Nie musisz być organizatorem aby powiadomić wszystkich motocyklistów o fajnym zlocie czy imprezie! Po prostu wejdź na stronę i poinformuj wszystkich o fajnej imprezie, o wspólnym wyjeździe czy miejscu spotkania. Zachęcamy również do dyskusji oraz prosimy o wpisywanie komentarzy pod informacjami o zlotach. Możecie umawiać się na wspólny wyjazd na zlot, zaproponować z którego miejsca w kraju ruszacie i razem dotrzeć na imprezę!!!

Zachęcamy również do zareklamowania swojej imprezy, firmy lub organizacji na naszej stronie. Dealerów marek motocyklowych zachęcamy do powiadomienia o terminie drzwi otwartych w ich salonach, lub o innych ciekawych wydarzeniach przez nich organizowanych. W tym celu zapraszamy do działu REKLAMA i kontaktu z administratorem strony (kontakt: info@webprojektowanie.pl).

Życzymy udanego i bezpiecznego sezonu.

Do zobaczenia na zlotach i imprezach!

LWG!